ניסור בטון ביהלום - מומחיות דיוק ומקצועיות!

הליכי שיפוץ, מחייבים אותנו במקרים רבים, לבצע עבודות בטון. בחללים שונים למשל, יש לבצע, פתיחת חלונות או דלתות, פתיחת מעברים, התקנת תשתיות תוך חציבה בקיר על מנת שהחוטים או הצנרת, יהיו בתוך הקיר, על מנת שיהיה מראה אסטטי יותר ועוד.
 

יהלום ניסור בטון ביהלום - עבודה עם דיוק והיגיון

ישנן שתי אופציות של ביצוע עבודות בנייה, האחת באמצעות פטיש מסוג קונגו או ניסור בטון ביהלום. מומלץ תמיד, לפנות לחברה אמינה לניסור בטון, כגון יהלום ניסור בטון, על מנת שהעבודה תהיה מדויקת כי שנים של וותק וניסיון, במיוחד בעבודות בנייה כ מורכבות, יקנו לכם את השקט והביטחון הנפשי, כי שכרתם את שירותיה, של חברה אמינה ומקצועית בתחום זה.
היום, החיסכון בעלויות ובזמן וכן, דיוק מרבי, הן מילות המפתח של הרבה חברות בנייה וקבלנים או שיפוצניקים, המעדיפים לייעל את העבודה ולחסוך בזמנים וכוח אדם.  ישנן חברות כמו יהלום ניסור בטון, אשר עובדות בצמוד עם מהנדס בניין, כך שכל קידוח או ניסור, יהיו באישור המהנדס, על מנת לא לפגוע בקירות תומכים, אשר עשויים למוטט את המבנה כליל.

עבודות חיוניות שניתן לבצע עם ניסור בטון

בכל ביצוע עבודת קידוח או ניסור בטון, יש לבדוק את השטח תחילה,  למשל, אם ישנן תשתיות שכדאי לברר היכן הן נמצאות. כדאי לבדוק אם ניתן לבצע פעולת תשתית, על מנת שתהווה מן סוג של מעקף לצנרת. יש לוודא, כי החברה שמגיעה אליכם לעבודות של ניסור או קידוח בבטון, תחזיק את כל הציוד הדרוש שיכלול גם את כובע הבטיחות בעבודת בניין, כפפות, משקפי מגן, מסיכות נשימה כנגד אבק, נעלי עבודה חזקות  וכדומה. במגוון עבודות מסוג זה, ניתן למצוא את:
  • פתיחה מדויקת של הפתח שבו אתם מעוניינים
  • קיצור זמני העבודה
  • חיסכון בכוח אדם
  • הלך מקצועי, אשר אינו פוגם ביסודות הבניין או יגרמו לו לסדקים
  • עבודה חד עם מים, מה שמונע אבק במקום השיפוץ או הבנייה.
  • זול יותר לשפץ באמצעות קידוחי וניסור בטון
 

הזמנת מהנדס בניין לפני ניסור בטון ביהלום -מדוע זה כה חשוב?

מהנדס בניין, יגיע ויבדוק את אזור הניסור או קידוח הבטון, יבצע רשימה ויורה לחברה, היכן שי לקדוח או לנסר, אם המהנדס יורה, לא לבצע במיקום מסוים את הקידוח, יש להישמע לו. יש חברות ניסור בטון רבות, אשר מבטחות את העובדים שלהם, מפני סכנה הכרוכה בסוג עבודה זה שהוא מורכב. חברת יהלום ניסור בטון, מבטחת את צוות עובדיה וכן שומרת כל כללי הבטיחות בעבודה. יש לציין, כי שינה האפשרות, לקדוח עד שני מטרים, כגון קידוח או ניסור של בניינים גבוהים אשר יש להם כמו גדולה של בטון מזוין ויש לקדוח לעומק רב. גם מבנים משוריינים וממ"ד, ניתן לקדוח באמצעות מקדחת היהלום, אשר מתמחה בעבודות בטון מדויקות.
 

יהלום ניסור בטון- כל היתרונות בחברה אחת

בית או עסק שבניתם במו ידכם, הוא הנכס הכי יקר וקרוב לליבכם ותמיד יש את הצורך, מדי כמה שנים לשפץ וליפות אותו, מה שיעלה אף את ערכו ויעניק לכם איכות חיים.  על מנת שהעבודה של השיפוץ, תהיה מדויקת, כדאי, כי חבר אמינה של ניסור בטון, כגון יהלום ניסור בטון, תבצע לכם את העבודה. החברה קיימת מעל ל-15 שנה, והיא הייתה בין הראשונות אשר החלה לעבוד במגזר הפרטי. לחברה יש צוותים מקצועיים, המגיעים לכל האזורים בארץ, הציוד הינו העדכני והמשוכלל ביותר והחברה מעניקה שנתיים אחריות על כל העבודות שהיא מבצעת. 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון