ניסור בטון גגות


במקרים רבים נוטים אוטמי הגגות למצוא עצמם תקועים בעבודה מכיוון שיש אזורי בטון שנפגעו במשך השנים ואז יש צורך בניסור בטון, הבטון שנוטה להיסדק במשך השנים דורש תיקונים וחיבורים חדשים שאיטום גגות לא יתקן ולכן יש צורך בחיתוך, ניסור ותיקון של האזורים הפגועים בגגות.

הגג שלי זקוק לאיטום?


בכל גג נוצרים במשך השנים מפגעים ולכן יש צורך בשירותי איטום גגות מחברות ידועות, את האיטום יכולים לעשות באמצעות כמה שיטות עיקריות:
יריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום בהתזה

השיטה המקובלת לאיטום


השיטה הידועה והמקובלת ביותר היא שיטת האיטום ביריעות ביטומניות, יריעה היא שכבה של חומר פולימרי שדומה לזפת ומתרכך בחום גבוהה שיוצר הלהביור, ליריעות אחריות ארוכת תווך וזה מכיוון שאמינות גבוהה להפליא והם מחזיקים מעמד שנים רבות, כדי להשלים את פעולת האיטום ניתן למרוח סיד על הרווחים השחורים בין היריעות מכיוון שחום השמש גורם לבלאי.

שיטת הזיפות


השיטה הישנה שקיימת היא שיטת הזיפות עתיקת היומין, בשיטה זו מחממים את הזפת ומורחים אותו על כל הגג, החסרון הגדול הוא העמידות אך המחיר זול בהרבה מיריעות ביטומניות, הרבה אנשים יעדיפו זיפות רק בגלל המחיר אך זוהי טעות ידועה.
 

איטום בהתזה


שיטת האיטום בהתזה נועדה למשטחים משופעים או אנכיים שאינם ניתנים לאיטום ביריעות, בשיטה זו מתיזים בעזרת מכונת לחץ עם שרוול את החומר הפולימארי על הקירות ובכך אוטמים את הקירות באופן מוחלט. שיטה הייתה יקרה בעבר אך עם ההתקדמות גם מחירה ירד ובמשך השנים עולה בביקושה.

קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון